Nie posiadasz poprawnej wersji formatu ActiveX. Zaktualizuj Flash Player
Pobierz Flash Player

Gabinet
Aktualności
Gabinet
Lekarz
Asystentka
Firmy współpracujące
Kontakt

Lekarz
dscf0074.jpgNazywam się Teresa Popielarz, jestem rodowitą tucholanką , po ukończeniu studiów stomatologicznych na Akademii Medycznej w Poznaniu w 1991 roku wróciłam tutaj, żeby rozpocząć swoją pierwszą pracę zawodową.

Już na studiach zainteresowałam się ortodoncją, przed którą wtedy otworzyły się oszałamiające możliwości w związku z rozpowszechnianiem się w Polsce aparatów stałych.

W 1995 roku zdałam z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej i w tym samym roku rozpoczęłam za zgodą profesora Adama Masztalerza specjalizację z ortodoncji .

W marcu 1999 roku po wielu szkoleniach i stażach zdałam ze świetnym wynikiem egzamin państwowy i uzyskałam tytuł specjalisty ortodonty.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Europejskiej Federacji Ortodontów.


Ortodoncja to moja pasja, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na kursach i konferencjach, a korzystając z najnowszych publikacji śledzę rozwój metod i technologii w leczeniu wad zgryzu.

W 2006 roku odbyłam trzymiesięczny staż w klinice ortodontycznej Orthoworld w Wielkiej Brytanii specjalizującej się w rewolucyjnej metodzie Damona.

Interesuję sie psychologią , socjologia i ekonomią . Mówię płynnie po angielsku i niemiecku . Lubię podróże , aktywny wypoczynek , internet i dobre książki.

GABINET | LECZENIE ORTODONTYCZNE | WYBIELANIE ZĘBÓW | DLA PACJETÓW | DLA LEKARZY Copyright © 2007 Teresa Popielarz
Praktyka Ortodontyczna TERESA POPIELARZ, ul. Saganowskiego 4, Tuchola, rejestracja: 52 334 56 96Design Projektowanie stron www